hoofdsponsor
subsponsoren

FOTO‘S VAN DANKVIERING EN JUBILARISSEN

045 5441658Herman Bouwens van Foto Kaldenbach heeft op zondag 25 augustus een prachtige serie foto‘s gemaakt van onze jubilarissen, de Dankviering in de feesttent en de gezamenlijke lunch.
De foto‘s zijn te bestellen bij Herman Bouwens. Voorbeelden van de foto‘s vind je via de volgende link:
www.fotokaldenbach.nl/wdz
Wil je een foto bestellen, dan kan dat via mail of telefonisch:
info@fotokaldenbach.nl
of

045 5441658

Klik in het overzicht van Herman op de foto en noteer het nummer dat linksboven staat. Geef dat nummer en eventueel meer nummers door aan Herman. Voor 50 cent per stuk drukt Herman de foto af. Je kunt ze dan in de winkel bij Herman ophalen. Wil je een ander formaat, bijvoorbeeld posterformaat voor in de woonkamer, dan kun je met Herman een prijs afspreken.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina