hoofdsponsor
subsponsoren

KNVB CAMPAGNE “WORD GEEN DAAN"

Geen competitiewedstrijden, geen grappen in de kleedkamer, geen lachen in de kantine. Door het coronavirus kunnen we het voetbal niet meer beleven zoals we gewend waren. Gelukkig kunnen we wel trainen. Maar misschien denkt toch wel de een of ander om maar te stoppen met voetbal en dat zou toch eeuwig zonde zijn, voor de speler zelf, voor zijn team en voor de club. Om toch spelers te behouden start de KNVB de campagne “Word geen Daan!". Hiermee hoopt de voetbalbond zoveel mogelijk twijfelaars en uitschrijvers over de streep te trekken om ook volgend seizoen weer onderdeel te zijn van ‘hun team‘. Want iedere speler vormt een onmisbare schakel. Zowel binnen, als buiten het veld. Kijk het filmpje.

En ben je nog geen lid? Geen nood, kom gerust eens kijken bij de trainingen. Kijk voor het schema op deze website. Aanmeldformulieren staan ook op de website.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina