hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ SEIZOENSAFSLUITING 2018

Op zaterdag 2 juni sloot WDZ het seizoen af met een spellenmiddag en –avond voor jong en oud. Spellen waarbij het inzicht, behendigheid en doorzettingsvermogen van de deelnemers zwaar op de proef werd gesteld. Met een
enorme inzet en veel plezier vervulden de spelers alle opdrachten met wat meer of wat minder succes, maar niemand maalde erom, het plezier stond voorop.
Tussendoor kon de inwendige mens versterkt worden met lekkere hapjes van de barbecue.
Nicolle Ortmans en Wim Lauvenberg hebben het hele gebeuren in prachtige foto‘s vastgelegd. Lees verder onder “Lees meer".Seizoensafsluiting Jeugd

Seizoensafsluiting Senioren
In de avonduren was het tijd voor de seniorenactiviteit onder het motto “RISKeer je niet, dan win je niet". Net als in het bekende bordspel, moesten de teams proberen om landen te veroveren door middel van het verbreken van de topscore van het bijbehorende spel. Er werd afgetrapt met een Irish pubquiz waarin Juupje‘s reis over de wereld centraal stond. Hierna verspreidden de teams zich over de verschillende landen om te strijden voor de overwinning. Zo werd er gerend met bladblazers in Chili, gepuzzeld in China, Noord-Korea en India, en voornamelijk gezocht naar pijlen tijdens het pijl en boogschieten in Zimbabwe. In totaal waren er dertien verschillende onderdelen, waarbij met name het onderdeel Ierland, het op peil houden van de vochtinname, door sommige teams niet vergeten werd. Nadat alle teams zich na twee rondes van ruim een uur moe hadden gestreden, werd de winnaar bekend gemaakt. Het was de jeugd van team Haïti a.k.a. de Battle bus die er met de trofee vandoor gingen. Zowel de deelnemers als de organisatie kijken terug op een zeer geslaagde dag.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina