hoofdsponsor
subsponsoren

VUURWERK OP JEN HEI

Op zondag zullen de kruitdampen nauwelijks optrekken op de Bocholtzerheide. Op zondagmorgen spelen de beide koplopers in de vijfde klasse in een rasechte derby tegen elkaar. Om 10.00 uur treden de vrouwen van WDZ 1 aan tegen de vrouwen van het combinatieteam SV Simpelveld/Sportclub ´25 op het sportcomplex van Sportclub ´25.
Een half uur later start WDZ 3 op Sportpark Neerhagerbos de derby tegen de mannen van Vijlen 2. En het blijft derby time. Om half twaalf begint de derby tussen WDZ 2 en SV Simpelveld/Zwart Wit ´19, eveneens op het Sportpark Neerhagerbos.
De serie wordt afgesloten met de topper uit de vierde klasse A tussen WDZ 1 en Leonidas Wolder 1. Kortom een hele zondag vol voetbalgeweld. Het spreekt vanzelf dat het ontzettend druk op de Bocholtzerheide gaat worden. Bewoners van Bocholtz en Simpelveld worden dan ook dringend aangeraden om te voet of per fiets te komen.
We wensen alle spelers en speelsters en supporters een prachtige voetbalzondag.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina