hoofdsponsor
subsponsoren

RODA JC START OEFENCAMPAGNE BIJ WDZ

WDZ Ė Roda JC
Zaterdag 6 juli
19.00 uur
Sportpark Neerhagerbos

Roda JC onder de nieuwe trainer Jean-Paul de Jong start de serie oefenwedstrijden met een wedstrijd tegen WDZ. De nieuwe geldschieter Don Garcia de la Vega maakt het mogelijk dat Roda JC weer aan versterking van de selectie kan werken, al zegt hijzelf dat je dit voorzichtig moet doen, een muur bouw je steen voor steen. We zijn in ieder geval erg benieuwd wat we te zien krijgen.
De WDZ selectie heeft de hele maand juni doorgetraind om goed voor de dag te komen.
Na de wedstrijd wacht ons een daverende afterparty met de band Wrong Connection en DJ Nico.
Entree: 5 euro p.p., kinderen t/m 12 jaar 2,50 euro. De entreeprijs geldt ook voor WDZ leden.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina