hoofdsponsor
subsponsoren

WIEL BECKERS KWAJONGCONCOURS WEER SUCCES

Op de eerste zaterdag na Nieuwjaar organiseren André Crutzen en Ger Vliegen al jarenlang het Wiel Beckers kwajongconcours. Voor deze aflevering gingen 22 koppels vanaf 14.00 uur de onderlinge strijd aan. En dat ging geregeld hard tegen hard. Liefst zes ronden werden gespeeld alvorens de rekenmeesters rond de klok van zessen aan het rekenen sloegen. Toen de kruitdampen enigszins waren opgetrokken, want bij het hanentoepen ging het er heel wat rustiger aan toe, konden André en Ger de prijswinnaars bekendmaken.
De poedelprijs ging naar Lars Nicolaije en Daan Baggen. Op de derde plek eindigden Harrie Honings en Jo Franssen, waarvoor Robert Honings de prijs in ontvangst nam. Tweede werden Wiel Houben en Jo Weijers en de winnaars van het kaartconcours werden Lou Offermans en Jan Heuts, proficiat mannen.
Een prachtige kaartmiddag waarvoor dank aan de organisatoren Ger Vliegen en André Crutzen en aan de bemanning van het buffet, Lea Kisters en Maurice Janssen.
Huub Schepers. Foto‘s: Wim Lauvenberg, Huub Schepers en Ralph Schepers.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina