hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ VROUWEN GOED GESTART IN STRIJD OM KNVB BEKER

Komende zondag spelen de WDZ vrouwen de tweede bekerwedstrijd thuis op het sportpark Neerhagerbos. Tegenstander zijn de vrouwen van DBSV, opgericht als de Don Bosco Sport Vereniging en na opname van de studentenvoetbalvereniging Red Socks nu uitgelegd als Don Bosco Studenten Voetbal. De vrouwen spelen in de vierde klasse en vormen een pittige tegenstander voor de vrouwen van de Bocholtzerheide
Afgelopen week werd vijfde klasser vv Sittard Vr1 met 1-3 aan de zegekar gebonden en dat mooie resultaat willen de WDZ vrouwen graag doortrekken. Trainer André Hall en leider Ben Spelthaen kijken vol vertrouwen uit naar de ontmoeting op zondagmorgen. ďDe vrouwen zijn alweer enige tijd in training. De trainingen worden goed bezocht, er wordt vol overgave getraind en de speelsters laten duidelijk vorderingen zien. De teamspirit is prima, iedereen straalt plezier uit en dat alles geeft mij veel voldoening", aldus een enthousiaste André Hall.
De seizoenkaarten zijn weer geldig en natuurlijk ontbreekt ook de cake voor de trouwe supporters niet!Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina