hoofdsponsor
subsponsoren

WDZÓNDIGMÖRJE SJPATSERE DAG 2

Op deze zondagochtend had wandelleider Peter Smeets een wandelroute uitgezet bestaande uit twee lussen, samen goed voor 8,5 kilometer. In de eerste lus ging het vanaf Neerhagerbos over het voetpad door het veld naar de Langheggerweg. Langs de Nijswillerweg ging het naar de verkeerslichten en over de Plateweg terug naar de Bocholtzerheide voor een eerste rustpauze op het Sportpark Neerhagerbos.
Verkwikt ging het gezelschap weer op weg over de Groeneweg naar het Kerkeveld. Langs de Wijngracht en de Biesweg ging het naar de Molenweg en via de Koolhoverweg kwam het eind op het sportpark weer in zicht. Een prachtige tocht onder toch nog redelijk zonnige hemel met voor het wandelgezelschap een welverdiend bakje koffie en een broodje op het eindpunt.
Komende zondagmorgen gaan we weer, start om 10.00 uur op het sportpark
Voor opgeven: KLIK HIERBLABLA


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina