hoofdsponsor
subsponsoren

DE BAL ROLT WEER

Inmiddels zijn alle jeugdteams weer gestart met de trainingen. Op maandag 4 mei hadden de spelers van de O10 en de O12 de primeur. Op woensdag 13 mei zijn de bambini begonnen. Het plezier van de kinderen om weer samen te sporten spatte er van alle kanten vanaf. De trainingen verliepen perfect met alle maatregelen die op het sportpark getroffen waren en de vele voorschriften en adviezen om de hoogst mogelijke veiligheid voor spelers en trainers te garanderen. Het is natuurlijk wat aanpassen geblazen, maar ook hier geldt: samen staan we sterk. We willen graag alles in het werk stellen dat de kinderen dicht bij huis kunnen sporten.
Op zaterdag trainen alle pupillenjeugdteams (jeugd t/m 12 jaar) met uitzondering van de bambini. Bij deze trainingen zijn ook kinderen uit Bocholtz en Simpelveld welkom die niet lid zijn van WDZ. De bambini trainen op woensdagmiddag, ook daar zijn kinderen welkom. Kinderen laten sporten en bewegen staat in deze tijd voorop, daar willen wij ons als WDZ sterk voor maken. Voor informatie over de trainingstijden gelieve het trainingsschema te raadplegen.

Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina