hoofdsponsor
subsponsoren

ABSOLUTE KRAKER IN WOLDER

Op zondag 8 maart spelen in een onmiskenbare topper de eerste en de tweede ploeg in de klassering van 4A tegen elkaar. In deze strijd der titanen gaan Leonidas-W en WDZ de onderlinge confrontatie aan. De thuisploeg staat momenteel met vier punten voorsprong en één wedstrijd meer gespeeld aan de leiding. In de wedstrijd op de Bocholtzerheide leed WDZ een ongelukkige nederlaag en dat feit willen de mannen van trainer Martin Kremers graag rechtzetten. Komende zondag is er geen enkele plek voor zenuwen of plankenkoorts, maar vanaf het eerste fluitsignaal alles uit de kast halen en dat is onze mannen wel toevertrouwd.
Voor carpoolers nog het volgende: gaarne om 13.15 uur verzamelen in de kantine, waarna we met zo min mogelijk auto‘s naar Maastricht kunnen rijden, altijd goed voor ons milieu en het is nog veel gezelliger ook.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina