hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ JEUGDKAMP PUPILLEN

Ook in 2019 organiseert voetbalvereniging WDZ voor jeugdleden van de 07, 08, 09, 010, 011, 013 een jeugdkamp op het sportcomplex op de Bocholtzerheide. Dit jaar zal het jeugdkamp geheel in het teken staan van het jubileumjaar WDZESTIG. Broertjes of zusjes van dezelfde leeftijdscategorie, die voetballen ook leuk vinden, mogen zich ook inschrijven.
Het jeugdkamp zal wederom plaatsvinden rond Hemelvaart van woensdag 29 mei vanaf 18.00 uur tot en met zaterdag 1 juni rond 12.00 uur.
Onder de knoppen vinden jullie de flyer van het jeugdkamp en het inschrijfformulier.
Voor deelname aan het kamp s.v.p. het inschrijfformulier printen, invullen en in een envelop samen met het inschrijfgeld inleveren bij de jeugdleider of bij Bart Wetzels, Verzetstraat 34 in Simpelveld.
Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina