hoofdsponsor
subsponsoren

DERBY IN STRIJD OM KNVB BEKER

In de tweede wedstrijd om de KNVB beker ontvangt WDZ een oude bekende op het sportpark Neerhagerbos. SV Zwart Wit uit het buurdorp Eys neemt het op tegen de mannen van trainer Martin Kremers. Vorig jaar in de bizar verlopen competitie speelden de beide teams nog tegen elkaar in de vierde klasse. Dit jaar zal het tot geen treffen in competitieverband komen, omdat WDZ alsnog naar de derde klasse is gepromoveerd. Onlangs hebben de ploegen nog een onderlinge oefenwedstrijd gespeeld, waarin WDZ aan het langste eind trok.
Het WDZ vlaggenschip is de serie om de beker goed begonnen met een 0-6 overwinning op Rood Groen LVC ‘01. De supporters hopen op een mooie voortzetting in de bekerreeks. De bezoekers worden dringend verzocht om de op het sportpark geldende corona regels op te volgen in het belang van de gezondheid van ons allen.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina