hoofdsponsor
subsponsoren

VOETGOLFEN VOOR O15-2

Het seizoen is weer ten einde en bij dat einde hoort natuurlijk een mooie jaarafsluiting. De leiders hadden dit jaar eens voor een heel andere tak van sport gekozen en wel golfen. Maar dan geen gewoon golfen, maar “voetgolfen" en wel op een schitterende locatie naast de molen op de Vrouwenheide.
Samen de wei in en ja hoor, met koeien en ook nog een stier, die de spelers de hele tijd goed in het oog hebben gehouden. Negen holes moesten al voetballend afgelegd worden, met alle "ongemakken" van dien, van koeienvlaai tot prikkeldraad en schrikdraad.
Het lukte allemaal wonderwel en dat leverde toch een paar uurtjes met veel plezier op.
Rest ons nog om alle spelers en ouders te bedanken voor het welslagen van het afgelopen seizoen.
Ron Schmets en Harrie DegensGeplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina