hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ O10 KAMPIOEN

Afgelopen zaterdag 2 juni stond voor WDZ O10 de laatste wedstrijd van de competitie op het programma: De kraker tegen Schinveld met als inzet het kampioenschap. Vanaf het begin van de wedstrijd lieten de spelers van de O10 zien wat ze het hele seizoen al hebben laten zien: goed samenspel, hard werken en mooie individuele acties. Van spanningen of zenuwen was bij de spelers niks te bespeuren (maar bij de trainers wel!). Bij rust stond WDZ met 5-0 voor.
De tweede helft werd "het klusje" geklaard door de wedstrijd met een 7-2 overwinning af te sluiten. De kinderchampagne werd ontkurkt, de partypoppers werden de lucht in geschoten en de trainers werden met kleren en al onder de douche gezet. Een schitterend kampioensfeest als afsluiting van een geweldig seizoen. Los van het kampioenschap hebben wij als trainers vooral genoten van de ontwikkeling van ieder kind op dit team. Schitterend om te zien hoe ze zich als individuele speler, maar ook als team ontwikkeld hebben. Wij, als trainers en coaches, hebben enorm genoten van de ontwikkelingen van de kinderen en van het team. De inzet, motivatie en het spelplezier hebben er voor gezorgd dat we een geweldig seizoen hebben gehad.
Met nog 2 toernooien en een teamafsluiting voor de boeg ronden we de komende weken het seizoen af.
Complimenten aan alle spelers van WDZ O10 en bedankt voor dit fantastische seizoen.
Alle ouders bedankt voor al jullie hulp, inzet en moeite.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina