hoofdsponsor
subsponsoren

FINALE WHITE BAZAR CHAMPIONSHIP

Op donderdag 31 mei werd de finale van het WDZ darttoernooi gehouden. Vanaf Carnaval speelden de darters elke donderdagavond hun wedstrijden. Na zeer spannende halve finales een week tevoren plaatsten zich uiteindelijk Rick en Roy Kisters en Roger de Jong voor de finale. Na enkele bloedstollende partijen met de volgende uitslagen: 1e partij: Roger tegen Roy 1-3, 2e partij: Roger tegen Rick 3-0 en 3e partij: Roy tegen Rick 3-1, trok Roy Kisters aan het langste eind, Roger de Jong eindigde als tweede en Rick Kisters moest genoegen nemen met de derde plaats.
De hoofdsponsor van het toernooi, Gerrie Huppertz van de Witte Bazar in Simpelveld, reikte onder luid gejuich van de talrijk aanwezigen de prijzen uit. Rick beloofde nu alvast om volgend jaar revanche te nemen op broerlief. Dat belooft wat!Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina