hoofdsponsor
subsponsoren

MITCHEL KEULEN TRAINT WDZ VROUWEN

Op zondagmorgen 2 mei trainden de WDZ vrouwen onder leiding van Roda JC speler Mitchel Keulen. De trainer van de WDZ vrouwen, André Hall, had de speler weten te strikken om deze training voor zijn team te verzorgen.
Anderhalf uur lang nam Mitchel de speelsters onder handen met een trainingsintensiteit van de betaald voetbalspelers. Geschaafd werd aan fysieke conditie, mentale weerbaarheid, voetbaltechniek en tactisch inzicht en dat allemaal in turbo tempo.
Wie nou verwacht had dat onze vrouwen totaal uitgeput het trainingsveld zouden verlaten, kwam bedrogen uit. Ze vonden de trainingsarbeid heel goed passen bij hun wekelijkse trainingsarbeid en dat kan maar één ding betekenen: De WDZ vrouwen hebben een trainer van Keukenkampioen divisie niveau.
Dank aan Mitchel Keulen, André Hall en de trainingsassistenten.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina