hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ MOEIZAAM NAAR ZEGE

Vanaf het begin drukte WDZ zijn stempel op de wedstrijd. De thuisploeg werd onder druk gezet, fraaie kansen kwamen er, maar die waren niet besteed aan de gasten, terwijl de thuisploeg met snelle counters gevaarlijk bleef. Enige malen kwamen de WDZ voorwaartsen vrij voor de keeper, van dichtbij kon het doel onder vuur genomen worden, maar de bal wilde in de eerste helft niet tussen de palen.
De tweede helft was pas enkele minuten oud, toen de ban eindelijk gebroken werd. Max van der Linden stond op de juiste plek en rondde beheerst af. De supporters hoopten op meer, maar het patroon van de eerste helft keerde terug, kansen te over, geen doelpunten en in de defensie bleef het oppassen geblazen. Een kwartier voor het eind kon Max van der Linden de wedstrijd in het slot gooien, maar zijn strafschop ging ruim over het doel. Twee minuten voor het laatste fluitsignaal maakte Ruben van Vark uit een prachtige voorzet van Yannick Frijns met de tweede WDZ treffer een eind aan alle onzekerheid. De drie punten waren binnen. Omdat Leonidas-W niet speelde, naderde WDZ de koploper tot op één punt.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina