hoofdsponsor
subsponsoren

CARNAVALSMIDDAG VOOR DE JEUGD

Op zaterdag 2 maart barst het Carnavalsfeest voor de jeugd los in de WDZ narrentempel. Het feest begint om 14.11 uur. Alle WDZ leden met papa‘s en mama‘s, oma‘s en opa‘s, broertjes en zusjes, vriendjes en vriendinnetjes zijn welkom
Inloop vanaf 13.00 uur, in de kantine staat voor iedereen een poefel klaar.
D‘r Road va Veer heeft een mooi programma in elkaar gedraaid. De middag wordt gevuld met optredens van de jeugdteams en er komt een heel speciale gast, de mystery guest. En misschien komt wel Ö. Fabrizio! Het programma wordt gepresenteerd door Danny van Gelder en Tom Koekelkoren.
Natuurlijk is de WDZ prins er ook. De BVV Kalk an de Bóks K.E. komt met Prins Sven I, Prinses Ninthe en Keiridder Pascal Andriolo. Het Dansmarieche is mee van de partij. En als het even meezit is de CV de Grensschiebere met in hun midden Prinses Katharina I en Hofnar Chantal ook op het feest.
Geef je als jeugdteam op om op te treden bij Nancy Degens-Theissen, mailadres: nancy.degens@hotmail.com. Graag opgeven vóór zondag 24 februari.
D‘r Road va Veer.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina