hoofdsponsor
subsponsoren

VOLOP JEUGDVOETBAL OP ZATERDAG

De WDZ jeugd gaat gewoon door met trainen op de doordeweekse dagen. Op zaterdag helaas geen voetbal tegen tegenstanders van andere clubs, maar de jeugd blijft wel actief. De ene zaterdag zorgen de trainers voor een afwisselende circuittraining, de andere zaterdag worden onderlinge wedstrijden gespeeld. Zo ook op zaterdag 31 oktober. De O7 en de O8 speelden, de O9 en de O10 en de O11 en de O12. De trainers mengden de teams, zodat met gelijk sterke teams tegen elkaar gespeeld kon worden. Dit zorgde voor de nodige uitdaging voor de voetballers, die het met veel animo tegen elkaar opnamen. Veel sportplezier voor de jonkies waarvoor veel dank aan de leiders, die telkens weer klaarstaan. Petje af.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina