hoofdsponsor
subsponsoren

BOOTCAMP, INTENSIEVE TRAINING

Op zaterdag 31 oktober verzorgde Jesse Lipperts een bootcamp voor de ware liefhebbers. Om klokslag twee uur ging hij van start. Ruim een uur lang oefeningen voor buik- en rugspieren, push-ups, squats en lunges. Een oefensessie waarin de vrouwen duidelijk in de meerderheid waren. Maar dat gaat veranderen. Bert Schijns was erbij en hij riep na afloop alle veteranen op om bij de volgende bootcamp aanwezig te zijn.
Het was een intensieve bezigheid met af en toe een kleine adempauze. Moe maar voldaan kwamen de deelnemers van het sportveld. Het smaakt naar meer en daar gaat Jesse zeker voor zorgen. Zodra datum en tijdstip bekend zijn, maken we dan bekend en kunnen liefhebbers inschrijven.
Blijf bewegen in de buitenlucht! Een betere conditie verhoogt je weerstand tegen virussen en de zon zorgt voor een stoot vitamine D en dat verhoogt de weerstand tegen het corona virus zeggen de wetenschappers.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina