hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ WALKING FOOTBALL IN CORIO CUP

op 30 mei gingen de WDZ Old Stars voor het eerst naar een walking football toernooi en dat meteen in het Parkstad Limburg stadion met o.a. Roda JC en VVV als tegenstanders. Onwennig en ietwat nerveus betraden de negen mannen en één vrouw het kunstgras van het prachtige stadion. Door deze nervositeit, maar toch ook door het gebrek aan ervaring in echte wedstrijden gingen de eerste twee partijen verloren. Maar toen stond het team er, de derde wedstrijd eindigde in een gelijkspel en de laatste poulewedstrijd tegen de latere finalist ging onverdiend nipt verloren. De strijd om de negende en tiende plaats beslisten de spelers van WDZ in hun voordeel.
In het supportershome ďDe gele kaart" werd nog lang nagepraat, kortom een geweldige ervaring voor alle deelnemers. En dan ‘s avonds nog eens het WDZ team terug te zien in het nieuws van L1 was heel bijzonder.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina