hoofdsponsor
subsponsoren

BAMBINI OP STAP

Op woensdag 30 mei maakten de bambini hun jaarlijks uitstapje. Met de huifkar ging het vanaf de Bocholtzerheide naar de boerderij van de familie Brands in Lemiers. Op het erf liet Toos Brands de kids uitgebreid kennis maken met het werk op de boerderij. De kinderen mochten de koeien en schapen voeren, ze maakten een stuk van de stallen schoon, ze speelden op de hooizolder en maakten kennis met de robot die de koeien melkt. Zelf konden de kinderen nog eens oefenen met het met de hand melken, zoals de boeren dat vroeger moesten doen. Nou, dat viel niet mee, daar waren ze het allemaal over eens.
Na al het inspannende werk was het tijd voor een groot glas ranja en een groot bord frites. Al met al een heel leuke en leerzame middag voor de kinderen.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina