hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ O11 OP DE MOUNTAINBIKE

In plaats van op zaterdag een (onderling) wedstrijdje te spelen of te trainen hadden de jongens en meisjes van de O11 een mooi alternatief bedacht: mountainbiken! Afgelopen zaterdag om 10.00 uur stonden we allemaal gereed en te popelen om te vertrekken. We fietsten via de Groeneweg naar de Oude Simpelvelder weg. Onder de St. Jozefbrug reden we door richting Waalbroek. Hier hadden we noodgedwongen pauze i.v.m. een lekke band. Gelukkig hadden we een ervaren mountainbiker in ons midden die hierop was voorbereid. Uit zijn rugzak kwam een halve fietsenwinkel tevoorschijn en gelukkig konden wij weer snel de weg vervolgen. Onder de brug door van de A76 kwamen we bij een heus mountainbikeparkje aan. Hier moest iedereen alle zeilen bijzetten en gebruik maken van hun beste technieken. Via steile heuveltjes, leuke uitdagende afdalingen en veel modder kregen we een echt veldrijders gevoel. Wat moet Mathieu van der Poel toch een ijzersterke conditie hebben! Om te voorkomen dat we de hongerklop zouden krijgen werd de inwendig mens versterkt.
Na nog een tiental rondjes te hebben gefietst gingen we weer richting ons complex. Als laatste en moeilijke hindernis moest het pad tussen de Langheggerweg en Neerhagerbos overwonnen worden. Ondanks de vermoeidheid en de zware ondergrond kwam iedereen keurig bij ons complex aan. Klasse jongens en meisjes. Gezien het enthousiasme zullen we dit zeker nog eens gaan herhalen.
De leiders van de WDZ O11Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina