hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ SJELLEBOOMKLOEP IN DE OPTOCHT

Op Carnavalsmaandag was een groot deel van de WDZ familie al voor elf uur in de kantine om zich voor te bereiden op de optocht. De ballonnen moesten opgeblazen worden en elk gezicht werd op professionele wijze geschminkt. De stemming was opperbest, zeker nadat de inwendige mens versterkt was met enkele hotdogs.
Om twee uur stond de groep van meer dan honderd man in de Groeneweg klaar om van start te gaan. De wind was gelukkig gaan liggen en heel wat deelnemers hadden de weg naar de Bocholtzer optocht gevonden, zo ook het talrijke publiek langs de weg. Zo werd het een oergezellige tocht door Bocholtz waarvan alle deelnemers en toeschouwers met volle teugen genoten. Een opperbeste WDZ promotie waarvoor dank aan de organisatoren en deelnemers.

Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina