hoofdsponsor
subsponsoren

CARNAVALSFEEST WDZ JEUGD

Het was een groot carnavalsfeest voor de jeugd op zaterdagmiddag voor Carnaval. De BVV Kalk an de Books K.E. kwam al vroeg op bezoek met de Prinsen en de Keiridder, maar ook met de dansmarieches. Prins Bart I speldde Jo Bouman de onderscheiding Mit Hatz en Zieël vuur Bóches op als waardering voor het vele werk dat Jo voor onze vereniging doet.
Tussen de optredens van de jeugdteams en de soliste van de jeugd Fenne Theeuwen door traden de ďprofessionals" op: de WDZ vrówlu, Femke Falderaa, Jit oes de Moas en de Kabènese. DJ Eric zorgde weer voor de passende muziek en Roy Kisters praatte het geheel aan elkaar. Dank aan Nancy Theissen en de Raad van Vier voor de organisatie van deze gezellige middag.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina