hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ 3


Op de foto:
Staand van links naar rechts: Paul Wings (grensrechter), Casper Horbach, René Spijkers, Chris Opstals, Peter Wiertz, Rick Donners, Patrick Stommen en Rik Wiertz (leider).
Gehurkt: Roy Weijers, René Wiertz, Danny Stommen, Roger Offermans, Stan Baggen, Ken Slangen en Rodney Conraads.
Op de foto ontbreken:
Tom Wiertz, Tim Ortmans, Ruud Domen, Jordy en Roel Degens, Roel Brassé, Patrick Linssen en Mario Possen.

Trainingstijden

Donderdag: 20:00 - 21:30 uur Veld A

Contactpersonen

Paul Wings
Paul Wings
Grensrechter en Leider
t. 06-11 43 11 86
e. fjew@xs4all.nl
Rik Wiertz
Rik Wiertz
Elftalleider
t. 06-52 37 73 65
e. rikwiertz@hotmail.com
 
Datum Type Wedstrijd Uitslag Aanvang Locatie Scheidsrechter
01-10 C WDZ 3 - Partij 2 0 - 1 10:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jurgen Spork
08-10 C SNC'14 2 - WDZ 3 3 - 3 10:30 Sportpark P:lanckerweg, Slenaken
15-10 C WDZ 3 - BMR 3 2 - 1 10:30 Sportpark Neerhagerbos Jan Bouhuis
22-10 C DBSV 4 - WDZ 3 1 - 5 13:30 Sportpark Heugem, Maastricht
29-10 C WDZ 3 - SCG 2 10:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jan Bouhuis
05-11 C Rood Groen LVC'01 2 - WDZ 3 11:00 Sportpark Lemiers, Vaals
12-11 C Geertruidse Boys 2 - WDZ 3 10:30 Sportpark Julianaweg, Sint Geertruid
19-11 C WDZ 3 - Walram 3 10:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jurgen Spork
26-11 C Daalhof 2 - WDZ 3 10:30 Sportpark Hazendans, Maastricht
03-12 C WDZ 3 - RKASV 4 10:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
10-12 C RKIVV 1 - WDZ 3 11:00 Sportveld RKIVV, Ingber
25-02 C BMR 3 - WDZ 3 11:00 Sportpark BMR, Mheer
04-03 C WDZ 3 - SNC'14 2 10:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
11-03 C WDZ 3 - Rood Groen LVC'01 2 10:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
18-03 C SCG 2 - WDZ 3 11:00 Sportpark 't Brook, Gronsveld
25-03 C WDZ 3 - Daalhof 2 10:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
08-04 C Partij 2 - WDZ 3 10:30 Sportpark De Tevent, Wittem
15-04 C WDZ 3 - DBSV 4 10:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
22-04 C Walram 3 - WDZ 3 10:30 Sportpark Oost, Valkenburg
13-05 C WDZ 3 - Geertruidse Boys 2 10:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
20-05 C RKASV 4 - WDZ 3 9:30 Sportpark Geusselt Noord, Maastricht
27-05 C WDZ 3 - RKIVV 1 10:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz