hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ 2

Op de foto:
Achterste rij van links naar rechts: Tom Gillissen, Jasper Maertzdorf, Rico Lauvenberg en Ralph Schepers.
Middelste rij: René Smits (trainer), Wiel Ramakers (grensrechter), Rick Kisters, Jop Snackers, Jesse Canisius, Ruben van Vark, Lars Nicolaije, Henk de Vreede (leider) en Ger Klausener (leider).
Voorste rij: Koen Schnackers, Luca Matheus, Noël Souren, Rico Gorissen, Bram Brands, Roy Brassé en Sebastian Albring.
 

Trainingstijden

Dinsdag: 20.00 - 21.30 uur Veld C
Donderdag: 20.00 - 21.30 uur Veld C

Contactpersonen

René Smits
René Smits
Trainer
t. 06-30 81 13 88
e. rene.lilian.smits@home.nl
Ger Klausener
Ger Klausener
Elftalleider
t. 06-30 78 10 26
e. gerkl53@kpnmail.nl
Wiel Ramakers
Wiel Ramakers
Grensrechter
t. 06-50 26 23 34
e. 1259ramak@gmail.com
Henk de Vreede
Henk de Vreede
Elftalleider
t. 06-10 83 58 58
e. henk030366@gmail.com
 
Datum Type Wedstrijd Uitslag Aanvang Locatie Scheidsrechter
24-08 O WDZ 2 - KVC Oranje 2 0 - 2 20:00 Sportpark Neerhagerbos Michael Puik
27-08 O WDZ 2 - Voerendaal 2 1 - 0 11:00 Sportpark Neerhagerbos Dennis Maurmair
29-08 O WDZ 2 - Bekkerveld 2 1 - 3 20:00 Sportpark Neerhagerbos Michael Hoeksma
03-09 B WDZ 2 - RKVVM 2 3 - 0 11;30 Sportpark Neerhagerbos Frank Halmans
10-09 B Sporting Heerlen 3 - WDZ 2 1 - 3 09:45 Sportpark Grasbroek
17-09 B Scharn 2 - WDZ 2 1 - 2 11:30 Sportpark Scharn
24-09 C WDZ 2 - RKSV Minor 2 1 - 0 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz J.H.E. Dodemont, Harrie Kisters
01-10 C Eijsden 2 - WDZ 2 5 - 1 12:00 Sportpark Ir.Mirland, Eijsden A.M. (Albert) Thans
08-10 C WDZ 2 - Laura/Hopel Comb 2 1 - 1 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jurgen Spork
15-10 C VV Hellas 2 - WDZ 2 2 - 2 11:30 Sportpark De Schrub, Klimmen
29-10 C WDZ 2 - Groene Ster 2 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz M.H.A. (Math) Horrichs
05-11 C Sportclub Jekerdal 2 - WDZ 2 11:45 Sportpark Jekerdal, Maastricht
12-11 C WDZ 2 - UOW'02 2 11:30 Sportpark Neerhagerbos,Bocholtz
19-11 C Heer 2 - WDZ 2 10:30 Sportpark Rabobank, Maastricht
26-11 C WDZ 2 - RVU 2 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
03-12 C WDZ 2 - Chevremont 2 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
10-12 C Voerendaal 2 - WDZ 2 11:00 Sportpark de Joffer, Voerendaal
25-02 C WDZ 2 - VV Hellas 2 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
04-03 C Laura/Hopel Comb 2 - WDZ 2 11:45 Sportpark Anselderlaan, Eygelshoven
11-03 C WDZ 2 - Sportclub Jekerdal 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
18-03 C Groene Ster 2 - WDZ 2 10:30 Sportpark Pronsenbroek, Heerlen
25-03 C RVU 2 - WDZ 2 11:00 Sportpark RVU, Meerssen
08-04 C WDZ 2 - Eijsden 2 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
15-04 C RKSV Minor 2 - WDZ 2 11:00 Sportpark De Kollenberg, Nuth
22-04 C WDZ 2 - Heer 2 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
13-05 C UOW'02 2 - WDZ 2 11:30 Sportpark Terwaerden, Landgraaf
20-05 C Chevremont 2 - WDZ 2 11:30 Sportpark Kaffeberg, Kerkrade
27-05 C WDZ 2 - Voerendaal 2 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz