hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ O9

Op de foto:
Achterste rij van links naar rechts: Roger Degens (trainer), Benthe Ortmans, Tieme Vaessen, Jens Lange, Lorenzo Wetzels en Thijmen Ramakers.
Middelste rij: Norbert Ramakers (trainer), Bram Verheijen, Zeno Lankhorst, Levi Degens, Bryan Zegers en Kyra Nicolaije (trainer).
Voorste rij: Mees Haagen, Rodin Vanwersch, Armin Michon, Tijn Wetzels, Quinten Zinken en Ryan Peters.
Op de foto ontbreekt: Bart Wetzels (trainer).
 

Gegevens kader WDZ O9

Bart Wetzels
Bart Wetzels
trainer
e. bartwetzels@hotmail.com
t. 06-28 94 08 82
Kyra Nicolaye
Kyra Nicolaye
Trainer
e. k.nicolaije@hotmail.com
t. 06-29 44 22 44
Norbert Ramakers
Norbert Ramakers
Trainer
e. n.ramakers3@kpnplanet.nl
t. 06-15 10 67 63
Roger Degens
Roger Degens
Trainer
e. roger.natascha@planet.nl
t. 06-52 68 76 99
 

Trainingstijden WDZ O9

Maandag: 18.00 - 19.00 uur Veld C
Woensdag: 18.00 - 19.00 uur Veld A

Wedstrijden WDZ O9-1

Datum Type Wedstrijd Uitslag Aanvang Locatie Scheidsrechter
02-09 B FC Gulpen JO9-1 - WDZ JO9-1G 11 - 3 09:00 Sportpark aan de Ringweg Verslag
Helaas ging deze bekerwedstrijd ondanks grote inspanningen verloren.
 
09-09 B WDZ JO9-1G - Rood Groen LVC'01 JO9-1 7 - 7 09:30 Sportpark Neerhagerbos
27-09 B SJO BMR/SNC'14 JO9-1 - WDZ JO9-1G 5 - 4 18:15 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
30-09 C De Leeuw JO9-2 - WDZ JO9-1G 7 - 5 09:00 Sportpark Klingelsberg-veld De Leeuw, Brunssum
07-10 C WDZ JO9-1G - FC Geleen Zuid JO9-2 9 - 4 09:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Verslag
WDZ JO9-1 - Geleen Zuid JO9-2 9-4 (7 oktober 2017)
Een sterk spelende WDZ O9 wist een schitterende overwinning te behalen.

 
14-10 C Sporting Heerlen JO9-3 - WDZ JO9-1G 3 - 7 9:00 Sportpark Grasbroek, Heerlen
28-10 C FC Gulpen JO9-1 - WDZ JO9-1G 9:00 Sportpark aan de Ringweg, Gulpen
04-11 C WDZ JO9-1G - SJO Welten Bekkerveld JO9-3 9:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
11-11 C ST Voerendaal/RKSVB JO9-2 - WDZ JO9-1G 09:00 Sportpark de Joffer, Voerendaal
18-11 C WDZ JO9-1G - Amstenrade JO9-1 9:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
25-11 C Groene Ster JO9-2 - WDZ JO9-1G 9:00 Sportpark Pronsenbroek, Heerlen
02-12 C WDZ JO9-1G - Rood Groen LVC'01 JO9-1 9:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
09-12 C VV ALFA SPORT JO9-1 - WDZ JO9-1G 9:30 ALFASPORT ARENA, Oirsbeek

Wedstrijden WDZ O9-2

Datum Type Wedstrijd Uitslag Aanvang Locatie Scheidsrechter
- C WDZ JO9-2G - ST Voerendaal/RKSVB JO9-5 9:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
09-09 B Bunde JO9-3 - WDZ JO9-2G 5 - 3 09:30 Sportpark Heivelkd-veld Bunde
16-09 B WDZ JO9-2G - SVME JO9-2 11 - 4 09:30 Sportpark Neerhagerbos Mirco Bindels
23-09 C SJO Heuvelland JO9-2G - WDZ JO9-2G 1 - 4 9:30 Sportpark Spetserweide, Mechelen
07-10 C SJO ZW'19-SVS JO9-2 - WDZ JO9-2G 6 - 5 10:30 Sportpark Hanzon, Eys
21-10 C SJO Heuvelland JO9-1 - WDZ JO9-2G 7 - 6 10:00 Sportpark Tevent, Veld Party, Wittem
25-10 C WDZ JO9-2G - ST GSV'28/Schimmert JO9-3 18:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
28-10 C ST RKSV Minor/Wijnandia JO9-4G - WDZ JO9-2G 9:15 Sportpark De Kollenberg, Nuth
04-11 C WDZ JO9-2G - Sylvia JO9-3G 9:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
11-11 C VV ALFA SPORT JO9-3 - WDZ JO9-2G 10:30 ALFASPORT ARENA, Oirsbeek
18-11 C WDZ JO9-2G - BSV Limburgia/Kmaerl JO9-2 9:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
25-11 C WDZ JO9-2G - V.V. Schaesberg JO9-6 9:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
02-12 C FC Kerkrade-West JO9-4 - WDZ JO9-2G 8:30 Sportpark Willem Sophia, Kerkrade
09-12 C WDZ JO9-2G - RKHBS JO9-2 9:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz