hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ O19

Op de foto:
Achterste rij van links naar rechts: Arjen Smits, Stijn de Vreede, Bryan Wetzels en Sem Sodermans.
Middelste rij: Ralph Schepers (trainer), Pim Heuts, Jop Bleijlevens, Jordy Fransen, Rik Tieben, Mika Vermeeren, Theo Heuts (trainer) en Luuk Habets.
Voorste rij: John Bindels (grensrechter), Job Keulen, Bart Spons, Lino Meens, Pelle Bindels, Maroche Delnoy, Kjell Bessems, Daan Baggen en Ton Spons (trainer).
 

Gegevens Kader WDZ O19

Theo Heuts
Theo Heuts
Trainer
e. heutsjes@gmail.com
t. 06-52 31 80 10
Ralph Schepers
Ralph Schepers
Trainer
e. r.schepers@live.nl
t. 06-53 36 96 46
Ton Spons
Ton Spons
Elftalleider
e. ton.marlies@kpnmail.nl
t. 045-544 44 84
 

Trainingstijden WDZ O19

Maandag: 19.30 - 21.00 uur Veld C
Donderdag: 18.30 - 20.00 uur Veld C

Wedstrijden WDZ O19-1

Datum Type Wedstrijd Uitslag Aanvang Locatie Scheidsrechter
07-09 B SV Geuldal JO19-1 - WDZ JO19-1 3 - 7 19:30 Sportpark Mauritiussingel, Schin op Geul
09-09 B WDZ JO19-1 - SJO ZW'19-SVS JO19-1 3 - 3 15:00 Sportpark Neerhagerbos Harrie Kisters
16-09 B Rood Groen LVC'01 JO19-1 - WDZ JO19-1 3 - 3 14:30 Sportpark Lemiers
23-09 C WDZ JO19-1 - SJO ZW'19-SVS Jo19-1 3 - 4 15:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Marc Keulen
30-09 C RKVVL/Polaris JO19-2 - WDZ JO19-1 0 - 5 12:45 Sportpark West Bunderruw, Maastricht
07-10 C WDZ JO19-1 - Scharn Jo19-2 2 - 1 15:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Huub Beckers
14-10 C ST GSV'28/Schimmert JO19-1 - WDZ JO19-1 3 - 4 14:30 Sportpark Jean Nijsten, Beek
21-10 B SJO Weltania Bekkerveld JO19-4 - WDZ JO19-1 3 - 4 15:15 Sportpark A gene Bek Heerlen
28-10 C VV Hellas JO19-1 - WDZ JO19-1 13:30 Sportpark De Schrub, Klimmen
04-11 C WDZ JO19-1 - De Ster JO19-1 15:00 Sportpark Neerhagerbos Harrie Kisters
11-11 C Heer JOI19-1 - WDZ JO19-1 15:00 Sportpark Rabobank, Maastricht
18-11 C WDZ JO19-1 - ST RKASV/Geusselt Sport JO19-1 15:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Huub Beckers
25-11 C ST Voerendaal/RKSVB JO19-1 - WDZ JO19-1 15:00 Sportpark De Joffer, Voerendaal
02-12 C WDZ JO19-1 - ST Leonidas-W/Daalhof JO19-1 15:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
09-12 C Haslou JO19-1 - WDZ JO19-1 16:00 Sportpark Mergelakker, Elsloo