hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ O15

Op de foto:
Achterste rij van links naar rechts: Kay Kauszen, Esmee Muijrers, Fee Palmen, Yarna Sevarts en Naomi Michon.
Middelste rij: Ron Schmets (trainer), Stijn Burgers, Joep Dreessen, Tren Heuts, Tayshawn Haagen, Tom Windmüller, Guy Hoen, Rick Hounjet, Bas Huppertz, Max Degens, Ralf van Uden, Arion Guncati, Laudy Linsen, Tren Burgers, Daan Brinkhof, Tim Franssen, Ralf Windmüller (trainer) en Jo Speck (trainer).
Voorste rij: Stijn Janssen, Malte Waelen, Luca Hounjet, Justin Schmets, Luuk van de Weijer, David Komah, Tijn Clignet, Rik Gillissen, Tum Speck, Kay Ritt en Luc Kleijnen.
Op de foto ontbreken: Roy Tieben en Roger Haagen (trainer).
 

Gegevens kader WDZ O15

Jo Speck
Jo Speck
Trainer
e. jospeck67@gmail.com
t. 06-33 73 80 96
Ralf Windmüller
Ralf Windmüller
Trainer
e. ralfw1@hotmail.com
t. 06-51 32 31 29
Roger Haagen
Roger Haagen
Trainer
e. roger.haagen@gmail.com
t. 06-23 83 30 30
Ron Schmets
Ron Schmets
Trainer
e. ronschmets@gmail.com
t. 06-29 29 64 01
 

Trainingstijden WDZ O15

Maandag: 18.15 - 19.30 uur Veld A
Woensdag: 19.15 - 20.30 uur Veld A

Wedstrijden WDZ O15-1

Datum Type Wedstrijd Uitslag Aanvang Locatie Scheidsrechter
30-08 O WDZ JO15-1 - KVC Oranje JO15-1 3 - 1 19:30 Sportpark Neerhagerbos
02-09 B WDZ JO15-1G - Rood Groen LVC JO15-1 2 - 0 13:00 Sportpark Neerhagerbos Jurgen Spork
09-09 B Scharn JO15-3 - WDZ JO15-1G 0 - 5 11:15 Sportpark Scharn
16-09 B Keer JO15-1 - WDZ JO15-1G 2 - 1 11:00 Sportpark Bekkerbosch
23-09 C WDZ JO15-1G - SJO BMR/SNC'14 JO15-1 1 - 1 13:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Tom Koekelkoren
30-09 C ST SV Meerssen/RVU JO15-1 - WDZ JO15-1G 2 - 1 12:30 Sportpark Marsana, Meerssen
07-10 C WDZ JO15-1G - ST RKVVM/Gulpen/Sibbe JO15-1 3 - 1 13:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jurgen Spork
28-10 C WDZ JO15-1G - SJO ZW'19-SVS JO15-1 12:15 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Michel Nicolaije
04-11 C Walram JO15-1 - WDZ JO15-1G 12:30 Sportpark Oost, Valkenburg
11-11 C WDZ JO15-1G - ST Voerendaal/RKSVB JO15-1 13:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Huub Beckers
18-11 C V.V. Schaesberg JO15-1 - WDZ JO15-1G 13:00 Sportpark Strijthagen, Landgraaf
25-11 C WDZ JO15-1G - RKVVL/Polaris JO15-1 13:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Peter Smeets
02-12 C WDZ JO15-1G - RKHSV JO15-1 13:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
09-12 C KVC Oranje JO15-1 - WDZ JO15-1G 12:45 Sportpark Bleijerheide, Kerkrade

Wedstrijden WDZ O15-2

Datum Type Wedstrijd Uitslag Aanvang Locatie Scheidsrechter
02-09 B FC Kerkrade-West JO15-2 - WDZ JO15-2 4 - 7 13:00 Sportpark Willem Sophia
09-09 B WDZ JO15-2 - SJO Weltania Bekkerveld JO15-5 2 - 4 13:00 Sportpark Neerhagerbos Lars Nicolaije
23-09 C Rood Groen LVC'01 JO15-2 - WDZ JO15-2 5 - 2 12:00 Sportpark Lemiers, Vaals
27-09 B WDZ JO15-2 - ST Gulpen/RKVVM/Sibbe JO15-3 1 - 7 19:30 Sportpark Neerhagerbos Jurgen Spork
07-10 C Bunde JO15-2 - WDZ JO15-2 2 - 2 13:15 Sportpark Heiveld, Veld Bunde
14-10 C WDZ JO15-2 - ST Voerendaal/RKSVB JO15-3 3 - 6 13:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Huub Beckers
21-10 C WDZ JO15-2 - Chevremont JO15-3 4 - 5 13:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Michel Nicolaije
28-10 C WDZ JO15-2 - RKHBS JO15-2 13:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Harrie Kisters
04-11 C Groene Ster JO15-4 - WDZ JO15-2 13:15 Sportpark Pronsenbroek, Heerlen
11-11 C WDZ JO15-2 - SJO ZW'19-SVS JO15-2 13:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jurgen Spork
25-11 C WDZ JO15-2 - DVO JO15-3 13:00 Sportpark Neerhagerbos Huub Beckers
02-12 C SJO Weltania Bekkerveld JO15-6 - WDZ JO15-2 11:30 Sportpark A gene Bek, Heerlen
09-12 C WDZ JO15-2 - SV Geuldal JO15-2 13:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz