hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ O13

Op de foto:
Achterste rij van links naar rechts: Tobias den Hartog, Len Wierts, Joep Ritzen, Noah Ramakers en Rik Baggen.
Middelste rij: Maurice Janssen (trainer), Max Lamboo, Thom Bröcheler, Simone Nieuwenhuizen, Raf Blezer, Dylan Ritt, Ivor Muijrers, Martijn Smeets, Rob Ritzen (trainer), Colin Schonewille en Patrick Baggen (trainer).
Voorste rij: Job Keulen (trainer), Jasper Lamboo, Koen Janssen, Tom Souren, Myrthe Ortmans, Philippe Rompelberg, Maarten Goossens, Vince Habets, Sem Bindels, Gyan Zinken, Benjamin Denneberg en Lars Wierts (trainer).
Op de foto ontbreken: Wouter Ortmans en Senna America.
 

Gegevens kader WDZ O13

Job Keulen
Job Keulen
Trainer
e. jobkeulen0608@gmail.com
t. 06-46 90 26 63
Lars Wierts
Lars Wierts
Trainer
e. l.wierts@live.nl
t. 06-53 80 41 10
Maurice Janssen
Maurice Janssen
Trainer
e. Maurice.Janssen@SABIC.com
t. 06-31 92 91 16
Patrick Baggen
Patrick Baggen
Trainer
e. patensaskia@vodafonethuis.nl
t.
Rob Ritzen
Rob Ritzen
Trainer
e. rob@narinxritzen.nl
t. 06-46 73 11 22
Roger Smeets
Roger Smeets
Trainer
e. r.smeets@vaals.nl
t. 06-46 17 06 05
 

Trainingstijden WDZ O13

Dinsdag: 18.15 - 19.30 uur Veld C
Donderdag: 18.15 - 19.30 uur Veld A

Wedstrijden WDZ O13-1

Datum Type Wedstrijd Uitslag Aanvang Locatie Scheidsrechter
02-09 B WDZ JO13-1 - SJO ZW'19-SVS JO13-1 5 - 3 11:30 Sportpark Neerhagerbos Michel Nicolaije
09-09 B SV Geuldal JO13-1 - WDZ JO13-1 5 - 4 10:30 Sportpark Achter het Kasteel, Wijlre
16-09 B Rood Groen LVC'01 JO1‘3-1 - WDZ JO13-1 7 - 1 11:00 Sportpark Lemiers
23-09 C WDZ JO13-1 - SJO Weltania Bekkerveld JO13-3 2 - 8 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Lars Nicolaije
30-09 C Scharn JO13-2 - WDZ JO13-1 3 - 1 11:15 Sportpark Scharn, Maastricht
07-10 C WDZ JO13-1 - SJO Heuvelland JO13-1 1 - 3 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Peter Smeets
21-10 C WDZ JO13-1 - Sportclub Jekerdal JO13-2 0 - 4 13:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jurgen Spork
11-11 C WDZ JO13-1 - Daalhof JO13-1 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Lars Nicolaije
18-11 C SV Hulsberg JO13-1 - WDZ JO13-1 11:45 Sportpark Nesweg te Hulsberg
25-11 C WDZ JO13-1 - RKHSV JO13-1 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Lars Nicolaije
02-12 C SJO BMR/SNC'14 JO13-1 - WDZ JO13-1 13:30 Sportpark Noorbeek, Noorbeek
09-12 C WDZ JO13-1 - Walram JO13-1G 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
16-12 C ST RKVVM/Gulpen/Sibbe JO13-1 - ‘WDZ JO13-1 11:30 Sportpark RKVVM, Margraten

Wedstrijden WDZ O13-2

Datum Type Wedstrijd Uitslag Aanvang Locatie Scheidsrechter
14-09 B Chevremont JO13-2 - WDZ JO13-2G 0 - 13 18:15 Sportpark Kaffeberg
16-09 B WDZ JO13-2G - FC Kerkrade-West JO13-2 2 - 4 11:30 Sportpark Neerhagerbos Lars Nicolaije
21-09 B WDZ JO13-2G - SJO BMR/SNC'14 JO13-2 6 - 0 18:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Peter Smeets
30-09 C KVC Oranje JO13-1 - WDZ JO13-2G 3 - 1 11:30 Sportpark Bleijerheide, Kerkrade
12-10 C WDZ JO13-2G - V.V. Schaesberg JO13-2 4 - 1 18:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Huub Beckers
28-10 C SJO ZW'19-SVS JO13-1 - WDZ JO13-2G 10:00 Sportpark SV Simpelveld
04-11 C WDZ JO13-2G - FC Kerkrade-West JO13-2 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Huub Beckers
11-11 C UOW'02 JO13-2G - WDZ JO13-2G 9:15 Sportpark Terwaerden, Landgraaf
18-11 C WDZ JO13-2G - Rood Groen LVC'01 JO13-1 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Michel Nicolaije
25-11 C VV Hellas JO13-1 - WDZ JO13-2G 11:45 Sportpark de Schrub, Klimmen
02-12 C WDZ JO13-2G - SVN/BtB Cons. JO13-2 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
09-12 C SV Geuldal JO13-1 - WDZ JO13-2G 10:30 Sportpark Achter het Kasteel, Wijlre