hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ O11

Op de foto:
Achterste rij van links naar rechts: Cyrille Lux (trainer), Jesse Lipperts (trainer) , Ron Hounjet (trainer), Terence Janssen, Nico Franssen, Simon Waelen, Zoë Lankhorst, Levi Schouteten, Mika Sleijpen, Albert Lankhorst (trainer), Ramon Copier (trainer) en Thijs Ingwersen (trainer).
Middelste rij: Ilya Ozek, Finn Hounjet, Anniki Sevarts, Milan Schmets, Jaro Spaubeek, Staf Souren, Tijn Vaessen, Simon van Iperen en Ingo Brouns.
Voorste rij: Tom Heltzel (trainer), Riley Coerver, Reg Copier, Nigel Coerver, Finn Ritt, Viggo Heltzel, Noah Drittij, Renée Ritzen, Fedde Lux, Dante de Jong, Milan Eichhorst, Inke Ortmans en Harrie Degens (trainer).
 

Gegevens kader WDZ O11

Albert Lankhorst
Albert Lankhorst
Trainer
e. albertlankhorst@gmail.com
t. 06-51 10 07 65
Cyrille Lux
Cyrille Lux
Trainer
e. cyrillelux27@gmail.com
t. 045-544 69 35
Harrie Degens
Harrie Degens
Trainer
e. h.degens@gmail.com
t. 06-55 89 31 76
Jesse Lipperts
Jesse Lipperts
Trainer
e. jesselipperts@gmail.com
t. 06-12 56 02 32
Ramon Copier
Ramon Copier
Trainer
e. r.copier@hclt.nl
t. 06-52 05 74 86
Ron Hounjet
Ron Hounjet
Trainer
e. r.hounjet@home.nl
t. 06-53 67 29 06
Thijs Ingwersen
Thijs Ingwersen
Trainer
e. th.ingwersen@gmail.com
t. 06-19 93 17 77
Tom Heltzel
Tom Heltzel
Trainer
e. tomheltzel@home.nl
t. 045-570 89 42
 

Trainingstijden WDZ O11

Maandag: 18.00 - 19.00 uur Veld C Woensdag: 18.00 - 19.00 uur Veld C

Wedstrijden WDZ O11-1

Datum Type Wedstrijd Uitslag Aanvang Locatie Scheidsrechter
02-09 B WDZ JO11-1G - ST RKVVM/Sibbe JO11-2 17 - 0 10:30 Sportpark Neerhagerbos Jordy Degens
06-09 O Roda JC JO-09 - WDZ JO11-1G 3 - 4 Sportpark Kaalheide
16-09 B WDZ JO11-1G - Laura/Hopel Comb. JO11-1 2 - 8 10:30 Sportpark Neerhagerbos Jordy Degens
23-09 C WDZ JO11-1G - ST Voerendaal/RKSVB JO11-3 10 - 0 10:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jordy Degens
26-09 B V.V. Schaesberg JO11-2 - WDZ JO11-1G 3 - 6 18:30 Sportpark Strijthagen
02-10 C SV Geuldal JO11-1 - WDZ JO11-1G 5 - 5 18:30 Sportpark Achter het Kasteel, Wijlre
07-10 C WDZ JO11-1G - Berg'28 JO11-1 2 - 7 10:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jordy Degens
12-10 C SJO ZW'19-SVS JO11-2 - WDZ JO11-1G 2 - 7 18:30 Sportpark SV Simpelveld
04-11 C VV Hellas JO11-2G - WDZ JO11-1G 9:45 Sportpark De Schrub, Klimmen
11-11 C WDZ JO11-1G - Rood Groen LVC'01 JO11-2 10:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jordy Degens
18-11 C SR RKVVM/Sibbe JO11-1 - WDZ JO11-1G 10:00 Sportpark De Kleine Linde, Veld Sibbe,Valkenburg
25-11 C WDZ JO11-1G - SJO BMR/SNC'14 JO11-2 10:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jordy Degens
02-12 C WDZ JO11-1G - Walram JO11-2 10:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz

Wedstrijden WDZ O11-2

Datum Type Wedstrijd Uitslag Aanvang Locatie Scheidsrechter
- C WDZ JO11-2G - Sportclub'25 JO11-1 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Lars Nicolaije
02-09 B WDZ JO11-2G - FC Gulpen JO11-2 4 - 2 10:00 Sportpark Neerhagerbos Lars Nicolaije
09-09 B Rood Groen LVC'01 JO11-3 - WDZ JO11-2G 3 - 7 10:00 Sportpark Lemiers
16-09 B Keer JO11-1 - WDZ JO11-2G 0 - 2 10:15 Sportpark Bakkerbosch
23-09 C SJO Weltania Bekkerveld JO11-7 - WDZ JO11-2G 7 - 3 10:15 Sportpark A gene Bek, Heerlen
07-10 C RKTSV JO11-1 - WDZ JO11-2G 2 - 3 11:30 Sportpark Seghemanstraat, Kerkrade
21-10 B SJO ZW'19-SVSD JO11-5G - WDZ JO11-2G 10:30 Sportpark Hanzon, Eys
25-10 C WDZ JO11-2G - SJO Heuvelland JO11-1 18:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jordy Degens
28-10 C Haanrade JO11-1G - WDZ JO11-2G 11:00 Sportpark Carisborg, Kerkrade
04-11 C WDZ JO11-2G - KVC Oranje JO11-2 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jordy Degens
11-11 C FC Gulpen JO11-2 - WDZ JO11-2G 10:00 Sportpark aan de Ringweg, Gulpen
18-11 C WDZ JO11-2G - FC Kerkrade-West JO11-5 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Lars Nicolaije
25-11 C SJO ZW'19-SVS JO11-3 - WDZ JO11-2G 10:30 Sportpark SV Simpelveld
02-12 C V.V. Schaesberg JO11-4 - WDZ JO11-2G 10:00 Sportpark Strijthagen, Landgraaf
09-12 C WDZ JO11-2G - SJO Weltania Bekkerveld JO11-8 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz

Wedstrijden WDZ O11-3

Datum Type Wedstrijd Uitslag Aanvang Locatie Scheidsrechter
09-09 B WDZ JO10-1G - Abdissenbosch JO10-1 3 - 4 10:00 Sportpark Neerhagerbos Huub Beckers
23-09 C WDZ JO10-1G - Keer JO10-1 9 - 0 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
30-09 C SV Hulsberg JO10-1 - WDZ JO10-1G 3 - 6 09:30 Sportpark Mesweg te Hulsberg
14-10 C WDZ JO10-1G - Berg'28 JO10-1 21 - 0 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jordy Degens
25-10 C SCG JO10-1 - WDZ JO10-1G 18:30 Sportpark 't Brook-Veld SCG
28-10 C Abdissenbosch JO10-2 - WDZ JO10-1G 11:00 Sportpark De Lelie, Landgraaf
04-11 C WDZ JO10-1G - Eijsden JO10-2 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Mirco Bindels
11-11 C SV Geuldal JO10-1 - WDZ JO10-1G 10:30 Sportpark Achter het Kasteel, Wijlre
18-11 C Keer JO10-1 - WDZ JO10-1G 09:00 Sportpark Bakkerbosch, Cadier en Keer
25-11 C WDZ JO10-1G - SV Hulsberg JO10-1 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Mirco Bindels
09-12 C Berg'28 JO10-1 - WDZ JO10-1G 9:30 Sportpark Wippertse Heide, Berg en Terblijt