hoofdsponsor
subsponsoren

Programma

Datum Team Type Wedstrijd Aanvang Locatie Scheidsrechter
26-05 WDZ O19 C WDZ JO19-1 - Groene Ster JO19-1 15:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jurgen Spork
26-05 WDZ O17-1 C WDZ JO17-1 - Rood Groen LVC'01 JO17-1 13:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Harrie Kisters
26-05 WDZ O15-1 C RKVVL/Polaris JO15-1 - WDZ JO15-1G 14:30 Sportpark Neerhagerbos Bocholtz Jurgen Spork
26-05 WDZ O15-2 C WDZ JO15-2 - De Leeuw JO15-3 13:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Huub Beckers
26-05 WDZ O13-1 C WDZ JO13-1 - RKHBS JO13-1 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jordy Degens
26-05 WDZ O13-2 C WDZ JO13-2G - Groene Ster JO13-3 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Lars Nicolaije
26-05 WDZ O11-1 C ST RKVVM/Sibbe JO11-3G - WDZ JO11-1G 9:00 Sportpark R.K.V.V.M. Margraten
26-05 WDZ O10-1 C SV Geuldal JO10-1 - WDZ JO10-1G 10:30 Sportpark Achter het Kasteel, Wijlre
26-05 WDZ O9-1 C VV Hellas JO9-1 - WDZ JO9-1G 9:45 Sportpark de Schrub, Klimmen
26-05 WDZ O9-2 C WDZ JO9-2G - Sylvia JO9-3G 9:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
26-05 WDZ O7-1 en O7-2 C ST Voerendaal/RKSVB JO7-3G+4 - WDZ JO7-1 10:15 Sportpark de Joffer, Voerendaal
26-05 WDZ Veteranen C WDZ Vet. - FC Kerkrade-West Vet. 17:00 Sportpark Neerhagerbos Ger Sauren
27-05 WDZ 1 C Kakertse Boys - WDZ 14:30 Sportpark De Kakert, Landgraaf
27-05 WDZ 2 C WDZ 2 - Voerendaal 2 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jurgen Spork
27-05 WDZ 3 C WDZ 3 - RKIVV 1 10:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Marc Keulen
27-05 WDZ 4 C RKSVB 2 - WDZ 4 10:00 Sportpark In gen Anker, Voerendaal
27-05 WDZ Vrouwen C Geertruidse Boys VR1 - WDZ VR1 10:30 Sportpark Julianaweg, Sint Geertruid
28-05 WDZ O13-2 C WDZ JO13-2G - Rood Groen LVC'01 JO13-2 19:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jordy Degens
28-05 WDZ O9-1 C ST RKSV Minor/Wijnandia JO9-1G - WDZ JO9-1G 18:30 Sportpark De Kollenberg, Nuth
30-05 WDZ O15-1 C WDZ JO15-1G - UOW'02 JO15-1 19:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Michel Nicolaije
30-05 WDZ O15-2 C FC Kerkrade-West JO15-2 - WDZ JO15-2 19:30 Sportpark Willem Sophia, Kerkrade
02-06 WDZ O19 C Scharn JO19-2 - WDZ JO19-1 15:00 Sportpark Scharn, Maastricht
02-06 WDZ O17-1 C ST RKASV/Geusselt Sport JO17-1WDZ JO17-1 - WDZ JO17-1 12:00 Sportpark Geusselt Noord, Maastricht
02-06 WDZ O15-2 C WDZ JO15-2 - ST Sylvia/Abdissenbosch JO15-2G 9:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Michel Nicolaije
02-06 WDZ O13-2 C WDZ JO13-2G - SJO Weltania Bekkerveld JO13-4 11:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
02-06 WDZ O11-1 C KVC Oranje JO11-1 - WDZ JO11-1G 10:30 Sportpark Bleijerheide, Kerkrade
02-06 WDZ O10-1 C WDZ JO10-1G - Schinveld/Arx ICT JO10-1 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
02-06 WDZ Veteranen C RKVV Voerendaal Vet. - WDZ Vet. 17:00
03-06 WDZ 4 C WDZ 4 - ST Simpelveld/Zwart-Wit'19 3 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
03-06 WDZ Vrouwen C WDZ VR1 - Weltania VR1 11:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
04-06 WDZ O17-1 C WDZ JO17-1 - SJO Heuvelland JO17-1 19:30 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
05-06 WDZ Vrouwen C SVME VR1 - WDZ VR1 19:30 Sportpark Ir. Mirland, Eijsden
06-06 WDZ O15-2 C Laura/Hopel Comb JO15-2G - WDZ JO15-2 19:30 Sportpark Anselderlaan, Eygelshoven
toon compleet programma