hoofdsponsor
subsponsoren

Hoofdbestuur

Onderstaand vindt u de actuele samenstelling van ons bestuur. De wedstrijdsecretaris maakt geen deel uit van het bestuur maar is voor collegaverenigingen natuurlijk een belangrijk aanspreekpunt en daarom vermelden wij zijn gegevens ook nog op deze pagina.

Wedstrijdsecretaris (jeugd en senioren)
Jo Volders, 06-51397210, 045-5443805
wedstrijdsecretaris@vvwdz.nl
 
Huub Schepers
Huub Schepers
Voorzitter, Accommodatie, PR
e. voorzitter@vvwdz.nl
t. 045-5680206
Oscar van der Steen
Oscar van der Steen
Secretaris
e. secretaris@vvwdz.nl
t. 045-5441212
Jos Hamers
Jos Hamers
Penningmeester
e. penningmeester@vvwdz.nl
t. 045-5442148
Wiel Ramakers
Wiel Ramakers
2e voorzitter, VTZ
e. w.ramakers@ziggo.nl
t. 045-5440776
Roger Wetzels
Roger Wetzels
2e secr., Sponsoring, Activ.
e. wetzelsroger@gmail.com
t. 06-53662126
Harry Lipperts
Harry Lipperts
2e penningm., Materialen
e. h.lipperts@home.nl
t. 06-83229084
Kim Verhoeve
Kim Verhoeve
Vrouwenvoetbal
e. kimverhoeve@hotmail.com
t. 06-30371617
Kimberly Schröder
Kimberly Schröder
Jeugd, activ., vrouwenvoetbal
e. kimberly_schroder@hotmail.com
t. 06-83 16 19 54
Rachel Slangen
Rachel Slangen
Activiteiten
e. rachel.slangen@gmail.com
t. 06-52 37 83 50
Rik Wiertz
Rik Wiertz
Voetbal Technische Zaken
e. rikwiertz@hotmail.com
t. 06-52 37 73 65
Roger van der Linden
Roger van der Linden
Jeugd
e. roger@vdlinden.nl
t. 06-22460416
Wim Lauvenberg
Wim Lauvenberg
Activiteiten, Sponsoring
e. activiteiten@vvwdz.nl
t. 045-5442960 / 06-34590108
 
Bent u op zoek naar de gegevens van onze wedstrijdsecretaris? Klik dan hier.